Városi és városkörnyéki iskolák természetismereti vetélkedője

2023.03.23

A 2023. 03.23-án (csütörtökön) iskolánkban megtartott területi természetismeret vetélkedőn 5 tanintézményből 8 csapat vett részt, összesen 24 tanulóval (3 fős csapatok). A vetélkedőt Tóth Adrienn tanítónő, alsós mk. vezető szervezte.Téma a Víz volt, aköré épültek a komplex, játékos feladatok, amit nagyon élveztek a gyermekek. Előzetes munka is volt: 'Az éltető víz' - ezt tetszőleges technikával jeleníthették meg. Nagyon kreatív, találó produktumok születtek. Minden csapatnak gratulálunk munkájukhoz! Nagyszerűek voltak!

A legjobb versenyeredményeket az alábbi csapatok érték el:

I. helyezés: Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola csapata: H2O (Hajas Norina, Màrhoffer Àrmin, Urbàn Zoltàn alkotta)

II. helyezés BIROK Szabó Magda Tagintézmény csapata: Farkasok (Popovics Panna, Molnàr Liliàna, Gallai Benedek alkotta)

III. helyezés Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Általános Iskola csapata lett: Tengeri csillag (Prèkop- Csikós Pèter, Szuprics Vivien, Izsàk Ajna alkotta)

A versenyzők közül mindenki kapott jutalmat, az I-III helyezés természetesen értékesebb ajándékokkal gazdagodott. Illetve minden felkészítő pedagógust is megleptünk egy kis aprósággal. Örülünk, ha mindenki jól érezte magát itt nálunk!