Áldás, békesség!

Üdvözöljük iskolánk honlapján!

"Köszöntenek téged valamennyien, akik velem vannak. Köszöntsd azokat, akik szeretnek minket a hitben. A kegyelem legyen mindnyájatokkal!" (Titusz 3:15)

Intézményünk 2018. szeptember 1-jétől, mint összevont intézmény működik a halásztelki Bocskai István Református Oktatási Központ intézményeivel. Jelenleg 9 egységből áll.
Iskolánkban a diákok és nevelők erkölcsi tartásukkal, személyes példamutatásukkal, egymás iránti tiszteletükkel és Istennek tetsző magatartásukkal keresztyén közösséget alkotnak szeretetben, békességben.
Az oktatás kizárólag a nevelésen keresztül lehet hatékony.
A minőség következetes, magas szintű nevelést, oktatást, munkafegyelmet, hitbeli elkötelezettséget, emberi kapcsolatokat, közösséghez való kötődést jelent számunkra.
Célunk: gyermekeinkből művelt, jól képzett, az életben boldogulni tudó embereket nevelni hitben, szeretetben, békességben.

BIROK Szabó Magda Tagintézmény

2400 Dunaújváros, Bercsényi u. 10.

szabo.magda.iskola@reformatus.hu
+36-25-411-330