Aktuális

Az iskola udvarán és sportpályákon tartózkodni iskolaidőn túl csak külön engedéllyel és tanári felügyelettel lehet. Az iskola udvara magánterület, ezért idegeneknek itt tartózkodni tilos! Az iskola területén kamerarendszer működik.

Ballagási ünnepélyünket utolsó tanítási napunkon, 2024.06.21-én 11.00 órától tarjuk. Ezen a napon rövidített óráink lesznek. Alsós tanulóink egységesen 13.00 órakor mehetnek haza. Ügyeletet tartunk 16.00 óráig, melyet írásban kell kérni az osztályfőnöktől. Felsős tanítványaink a búcsúztatásban segédkeznek, ünneplőt hozni kell!

Megérkeztek iskolánkba az RRF-1.2.1-2021-2021-00001 azonosítószámú "Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáférés feltételeinek biztosítása a tanulók és a pedagógusok számára" projekt keretében kiosztásra kerülő laptoptok.

Iskolánk 1.b osztálya ad zenés-verse szolgálatot a dunaújvárosi református templomban 2024.05.26-án 10.00 órától. A fellépőknek ünneplőben (fekete-fehér) kell jönniün 9.30-ra a temlomba.

Gyermekeink hosszas felkészülés után ma, április 11-én a Költészet napján a Dunaújvàrosi Vasvári Pàl Àltalános iskolàban mutathatták meg előadói kèpessègeiket. A mezőny nagyon erős volt, ami a zsűrinek is hatalmas gondot okozott a délutàn folyamán. A városi és városkörnyéki iskolák tehetségei közül az 1.évfolyamon iskolánk 1.b osztályos tanulója...

Szeretettel hívunk és várunk minden érdeklődőt 2024.04.21-én 10.00 órától a dunaújvárosi református templomba!