Híreink

Az iskola udvarán és sportpályákon tartózkodni iskolaidőn túl csak külön engedéllyel és tanári felügyelettel lehet. Az iskola udvara magánterület, ezért idegeneknek itt tartózkodni tilos! Az iskola területén kamerarendszer működik.

Szeretettel hívjuk és várjuk a dunaújvárosi református templomba mindazokat, akik iskolánk 3.b osztályának szolgálatát szeretnék meghallgatni. A zenés-verses összeállítás címe: "A szeretet nem fogy el sosem"

Téli szünet

2023.12.20

Téli szünet előtti utolsó tanítási nap: 2023.12.20.

Istentől megáldott, békés, örömteljes karácsonyi ünnepeket és egészségben, eredményekben, sikerekben gazdag boldog új évet kívánunk a Magda nagy családjának: tanítványainknak és családjaiknak, munkatársainknak és családjaiknak, mindenkinek, aki ezt olvassa!

Osztályszolgálatot ad iskolánk 4.b osztálya 2023.12.17.én a dunaújváros református gyülekezetben 10.00 órától. Szeretettel várjuk a családokat erre az alkalmomra.

Iskolánk elsősei és mindazon tanulóink akik az elmúlt egy évben érkeztek hozzánk, 2024.12.01-jén ünnepélyes keretek között tesznek esküt és kapnak áldást életükre és munkájukra.

Örömmel tudatjuk minden érdeklődővel, hogy a farsangban 2024.02.09-én megtartjuk I. Jótékonysági Magda bálunkat iskolánk alapítványának, pedagógusainak és szülői közösségének szervezésében.

Tájékoztatni szeretnénk a 7. osztályos tanulóink szüleit, hogy az RRF-1.2.1-2021-2021-00001 azonosítószámú "Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáférés feltételeinek biztosítása a tanulók és a pedagógusok számára" című projekt keretében igényelt tanulói laptopok megérkeztek. Ezek kiosztására 2023.11.28-án (kedden) 16.10 órától fog sorra kerülni a...