A 7. osztályos tanulóink laptopjainak átvétele

2023.11.22

Tájékoztatni szeretnénk a 7. osztályos tanulóink szüleit, hogy az RRF-1.2.1-2021-2021-00001 azonosítószámú "Digitális oktatáshoz való egyenlő hozzáférés feltételeinek biztosítása a tanulók és a pedagógusok számára" című projekt keretében igényelt tanulói laptopok megérkeztek. Ezek kiosztására  2023.11.28-án (kedden) 16.10 órától fog sorra kerülni a 115. teremben, melyre szeretettel várjuk a laptopot igénylőket. A kiosztás előtt egy általános tájékoztató is el fog hangzani, ezért kérünk mindenkit, hogy időben érkezzen.

Az átadás-átvételt adminisztrálni kell. A laptopot az veheti át, akinek a nevét megjelöltét gondozónak, s akinek az adatait megadták. Az átvételnél személyi igazolvánnyal igazolni  kell magát az átvevőnek.

Aki nem tud személyesen megjelenni, annak meghatalmazást kell adnia egy felnőtt személynek. A meghatalmazás kérhető itt a titkárságon, az osztályfőnöktől. vagy letölthető a lentebb található linkről.  A meghatalmazást két tanúval alá kell íratni. A meghatalmazás nélkül nem adhatjuk oda az eszközt. Megértésüket köszönjük!