Fogadalomtételi és áldásvételi ünnepély

2023.12.01

Adventi csendesnapunkon tartottuk fogadalomtételi és áldásvételi ünnepélyünket is. Fogadalmat tettek és áldást kaptak életükre és munkájukra mindazon tanulóink, akik tavaly december óta vannak nálunk. Összesen 78 tanulónk volt érintett. Az ünnepélyre meg lettek híva a gyerekek hozzátartozói is, hogy együtt örülhessünk ezekben az ünnepi pillanatokban. Kiváló műsort adtak 4.a és 4.b osztályos tanulóink, amelyben részt vettek 1.a és 1. b osztályosaink is. Nagyszerűek voltak ők is. Igazgató asszony köszöntője után, Kovács Henrietta Judit lelkipásztor-hittanoktató segítségével felmondták az eskü szövegét, majd megkapták az áldást. Gratulálunk mindnyájuknak! Végezetül elénekelték a "Szívemben öröm dalol" című éneket. Valóban öröm van mindnyájuk szívében!A felkészítésben részt vettek: Vida Nikolett, Móró Viktória, Azurák Adrienn, Takács Aranka, Dr. Breznyánné Nemes Tünde. Dusza Gabriella, Koncz Magdolna, Nagy Klára, Farkas Márta, Rohonczi-Kovács Kornélia, Wolf Györgyné pedagógusok, Véghné Tóth Ágnes, Nagy Edit ped. asszisztensek.