Magda bál

2024.02.09

Iskolánk tanulói javára rendeztünk jótékonysági bált pénteken a Campus Étteremben. A rendezvényen elsőként Farkas Márta, az iskola igazgatója köszöntötte a megjelenteket. Külön üdvözölte dr. Mészáros Lajost, a térség országgyűlési képviselőjét, Czeglédi Péter Pált és Papp Imolát, a helyi református egyház lelkipásztorait, valamint Kassai Hajnalka főgondnok asszonyt, Bartalos Kingát, a szülői közösség elnökét, Borgulya Zoltánt, a Pannon Oktatási Központ igazgatóját. A köszöntők után az iskola tanulói adtak zenés-verses összeállítást, majd a B-Cool Dance tánccsoport adott ízelítőt tánctudásáról. Ez után hajnalig tartó mulatozás kedődött, megszakítva egy kis képárveréssel ill. tombolahúzásosal.