Mi legyek, ha nagy leszek?_Pályaorientációs nap

2024.04.12

Jó hangulatban telt a mai nap is! Iskolánk alsósai sokféle módon ismerkedtek a szakmákkal. Voltak, akik a varrónők munkájával ismerkedtek, voltak, akik az online tér segítségével hozták helybe a szakmák ismeretét. Voltak, akik a szüleik munkájukhoz haznált eszközöket hozták be s mutatták meg társaiknak.
Ellátogattak hozzánk városunk rendőrei és mentőtiszjei, akik igyekeztek sok ismeretet átadni munkájukkal kapcsolatban. Ezúton is köszönjük, hogy velünk voltak s tanulhattunk tőlük! Reméljük többen kedvet kaptak a bűnüldözéshez és az életmentéshez is!
Sok érdekes feladat, mely segít eldönteni: Mi legyek, ha nagy leszek?
Felső tagozatos tanítványaink a papírgyárakba látogattak el. Megnézték a papírmúzeumot, üzemet látogattak és érdekes foglalkozásokban is volt részük. Köszönjük a helyi Iparkamarának, hogy ezt lehetővé tette nekünk!