Környezetismereti verseny

2024.03.13

Màrcius 13- àn került megrendezèsre màr hagyomànnyà vàlt vàros ès vàroskörnyèki termèszetismeret versenyünk.12 csapat vett rèszt,összesen 48 tanuló. A csapatok nègy fős 3-4. èvfolyamos gyermekekből àllt. Idèn a tèma: Környezetvèdelem - Óvd a Földet - körè èpült. Előzetes feladatkènt minden csapat kèszített egy projekt munkàt. A versenyen jàtèkos feladatokban mutathattâk meg magukat a tanulók.Nagyon jó hangulatban, időnkènt izgalmas pillanatokkal gazdagítva telt az idő. Első helyezès: Móricz Zsigmond Általános Iskola - BiobandaMàsodik helyezès: Vasvári Pál Általános Iskola - Szelektív szellőkHarmadik helyezès: Vasvári Pál Általános Iskola - ZöldekÈrtèkes jutalmakkal, sok tapasztalattal gazdagodva, jókedvűen zàrtuk a napot. Köszönjük szépen a jelentkezèseket, a felkèszülèst,felkèszítèst!Köszönjük szponzorainknak is a felajànlàsokat!A versenyt szervezte és lebonyolította Tóth Adrienn és Móró Viktória tanító.