Városi és városkörnyéki iskolák logikai matematika versenye

2024.03.21

2024.március 21-én ismét megrendezésre került a városi és város környéki iskolák között a Logikai matematika verseny. Összesen 34 2.,3. és 4. évfolyamos gyerek vett részt. Saját iskolájukban már bizonyították rátermettségüket a házi versenyeken, mire ide kerültek. A kezdeti izgalmat hamar felváltotta a feladatokra való koncentrálás. 1 óra elteltével már az eredmények miatt izgulhattak. Minden résztvevő kapott jutalmat, az első három helyezett értékes ajándékokkal is gazdagodott. 2. évfolyam helyezettjei:1. helyezett: Malakhov Vsevoloo_ Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola2. helyezett: Kovács Milos _ Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola3. helyezett: Antal Sándor_Szt. Pantaleimon Görögkatolikus Iskola3. évfolyam:1. helyezett: Martinovics Míra _ Szt. Pantaleimon Görögkatolikus Iskola2. helyezett: Iliszi Emma Róza_Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola3. helyezett: Gyetvai Rebeka_ Bocskai István Református Oktatási Központ Szabó Magda Tagintézménye4. évfolyam:1. helyezett: Malakhov Kyrylo _ Dunaújvárosi Vasvári Pál Általános Iskola2. helyezett: Kállai Nóra _ Szt. Pantaleinon Görögkatolikus Általános Iskola3. helyezett: Fogas Bálint _Dunaújvárosi Arany János Általános IskolaÖrömteli, jó hangulatú délután volt. A verseny szervezője Takács Aranka és Azurák Adrienn volt. Javításban és oklevelek írásában az alsós kollégák vettek részt.