Városi és városkörnyéki iskolák számítástechnikai versenye

2024.03.19

A mai nap folyamán 2024. március 19-én iskolánkban újra megrendezésre került a már hagyományosnak számító városi és városkörnyéki iskolák számítástechnika versenye. Ezúttal a hetedikes és a nyolcadikos évfolyam tanulói mérettették meg magukat. A versenyzők nagyon jól teljesítettek, csak kis különbségeken 1-1 ponton múltak a helyezések. A hetedik évfolyam helyezettjei: I. Erdélyi István Márton BIROK Szabó Magda TagintézményII. Krepsz Zalán – Mezőfalvi Petőfi S. Ált. Iskola III. Horváth Barnabás Tibor – Dunaújvárosi Széchenyi I. Gimnázium A nyolcadik évfolyam helyezettjei: I. Szalai Zsombor – Rácalmási Jankovich M. Ált. Iskola II. Telekes Ábel – Dunaújvárosi Széchenyi I. Gimnázium II. Balázsik Áron – BIROK Szabó Magda TagintézményIII. Kőszegi Emese – BIROK Szabó Magda Tagintézmény. A gyerekeknek gratulálunk a szép teljesítményekhez a felkészítő tanároknak köszönjük szépen a munkájukat. Jövőre reméljük újra találkozunk.